Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Rtěnky - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Rtěnky

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

I♥MAKEUP Rtěnka, Rty nelžou

I ty jsi jedinečná! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Šťastná

I ty jsi jedinečná! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Závislá

I ty jsi jedinečná! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP WOW Hůlka, Skleněné ♥

Chceš vyvolat kamkoli přijdeš WOW efekt? Pak si vyber jeden z osmi jedinečných odstínů této WOW tužky na rty! Barvy, které tě jednoduše dostanou v jedinečném aplikátoru, který nedáš z ruky. Líčení nebylo ještě nikdy tak jednoduché. Tvoje rty ti poděkují, budou totiž přirozeně krásné! Nespokoj se s průměrem, sáhni alespoň po jednom odstínu tužky na rty a buď svá!

169,00 Kč

I♥MAKEUP WOW Hůlka, Nedělní ráno

Chceš vyvolat kamkoli přijdeš WOW efekt? Pak si vyber jeden z osmi jedinečných odstínů této WOW tužky na rty! Barvy, které tě jednoduše dostanou v jedinečném aplikátoru, který nedáš z ruky. Líčení nebylo ještě nikdy tak jednoduché. Tvoje rty ti poděkují, budou totiž přirozeně krásné! Nespokoj se s průměrem, sáhni alespoň po jednom odstínu tužky na rty a buď svá!

169,00 Kč

I♥MAKEUP Láva na rty, Uvolnit se

Jsme nadšení z našich nejpovedenějších produktů na rty. Představujeme ti intenzivní roztavenou tekutou rtěnku pro dosažení intenzivnějšíh barvy. Hladké a pohodlné nošení, intenzivní barva a skutečná výdrž. Rtěnka obsahuje vitamin E a je k dispozici v 5 krásných odstínech! S tímto krásným odstínem se budeš cítit uvolněná a prostě svá!

149,00 Kč

I♥MAKEUP Láva na rty, Ohnivá bouře

Jsme nadšení z našich nejpovedenějších produktů na rty. Představujeme ti Ohnivou bouři - intenzivní roztavenou tekutou rtěnku pro dosažení intenzivnější barvy. Hladké a pohodlné nošení, intenzivní barva a skutečná výdrž. Rtěnka obsahuje vitamin E a je k dispozici v 5 krásných odstínech! Vyraž se rětnkou na párty a zažij skutečnou ohnivou bouři!

149,00 Kč

I♥MAKEUP Láva na rty, Prominout...

Jsme nadšení z našich nejpovedenějších produktů na rty. Představujeme ti intenzivní roztavenou tekutou rtěnku pro dosažení intenzivnější barvy. Hladké a pohodlné nošení, intenzivní barva a skutečná výdrž. Rtěnka obsahuje vitamin E a je k dispozici v 5 krásných odstínech! Vyraž se rtěnkou ven a promineš v tu chvíli všem!

149,00 Kč

I♥MAKEUP Láva na rty, Tekutá láva

Jsme nadšení z našich nejpovedenějších produktů na rty. Představujeme ti Tekutou lávu - intenzivní roztavenou tekutou rtěnku pro dosažení intenzivnější barvy. Hladké a pohodlné nošení, intenzivní barva a skutečná výdrž. Rtěnka obsahuje vitamin E a je k dispozici v 5 krásných odstínech! 

149,00 Kč

I♥MAKEUP Láva na rty, Třes se!

Jsme nadšení z našich nejpovedenějších produktů na rty. Představujeme ti intenzivní roztavenou tekutou rtěnku pro dosažení intenzivnější barvy. Hladké a pohodlné nošení, intenzivní barva a skutečná výdrž. Rtěnka obsahuje vitamin E a je k dispozici v 5 krásných odstínech! Z této rtěnky se doslova budeš třást nadšením a okamžikem, kdy ji znovu naneseš na své rty a vyrazíš!

149,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Antinuda!

I ty jsi jedinečná! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná a vyhni se šedi a nudě.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Barbie závidí!

Na chvilku Barbie? Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 23 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Bud svá - buď aspoň na chvilku Barbie.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Jen tak pro radost

Rtěnka jen tak, pro radost! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 23 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Bud svá - buď štastná a raduj se.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Marshmallow!

Miluješ Marshmallow? Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 23 odstínů, které dokážou, že jsi sladký unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedičná a sladká! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Bud svá - buď sladká!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Našpulená

S touto rtěnkou můžeš špulit rty, jak je libo! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná a neboj se ukázat své rty.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Nejlepší kamarádka

Dobrých kamarádek není nikdy dost a co pak těch nejlepších! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 23 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes a stane se tvou nej kámoškou! 

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Odlišná

I ty jsi jedinečná a odlišná! Tak proč používáš rtěnku, kterou nosí všichni ve tvém okolí? Teď máš na výběr z jedinečných 23 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být odlišná od davu! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď odlišná a vyhni se tak šedi a nudě.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Panenkovská

Na chvilku panenkou! Na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná a oplývej panenkovskou krásou.

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Připravená...

Jsi připravná na zájem okolí, který máš touto rtěnkou zaručený? Pokud ne, tak honem do toho.Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Přistižená

Zase tě přistihli, že jsi i dnes prostě dokonalá? Zvykej si! Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Sním o úspěchu

Sníš o úspěchu? Tak s tím teď přestaň a začni si své sny plnit! Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

I♥MAKEUP Rtěnka, Třešňová bomba

Tak máš tak ráda třešně? A co si takhle jejich odstínem líčit své rty? Teď máš na výběr z jedinečných 24 odstínů, které dokážou, že jsi unikát! Vyber si konečně jedinou rtěnku, která ti sedne a nebude stejná jako ostatní. Nebuď tuctová, když můžeš být jedinečná! Vyber si rtěnku, která sedne právě tobě ještě dnes! Buď jiná – svá!

99,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay