Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Reklamace

Garance vrácení peněz - odstoupení od smlouvy

Každý náš zákazník má právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy. V tom případě je povinen nepoškozené a nepoužívané zboží v originálním obalu zaslat zpět. Nejdříve nás ale prosím kontaktujte na info@makeuprevolution.cz, kam také prosím zašlete vyplněný formulář zde. V případě odstoupení od smlouvy vrátíme zákazníkovi kupní cenu za zboží v plné jím uhrazené výši, a to nejpozději do 7 dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží. Kupujícímu bude též uhrazen náklad na dopravy zboží zpět k prodejci. Kupující má dvě možnosti, jak výrobek poslat. První možností je zaslání doporučeně (29 Kč, kupující je povinen uchovat podací lístek pro případ ztráty zásilky Českou poštou), druhou možností je zaslání obyčejným dopisem (13 Kč) - tuto možnost nedoporučujeme. Peníze posíláme na libovolný zákazníkem sdělený bankovní účet v rámci České nebo Slovenské republiky.

Reklamování vadného nebo rozbitého výrobku

Každý náš zákazník má právo reklamovat vadné nebo rozbité zboží. V tom případě prosíme o zaslání fotky, ze kterého je patrná vada (pokud je to možné) na info@makeuprevolution.cz. Zákazníkovi bude poté zaslán náhradní, nový, výrobek. Vyhrazujeme si právo požadovat zaslání vadného výrobku. Kupující má v tom případě nárok na proplacení nejlevnější dopravy zboží zpět k prodejci.

Poškození zboží přepravcem

Kupujícímu doporučujeme překontrolovat si zboží při předání přepravcem. Každý výrobek balíme zvlášť do bublinkové folie a dále do bublinkové obálky nebo krabice, i přesto se vyjímečně může stát, že přepravce, zejména Česká pošta, balíček poškodí. V tom případě je nejjednodušší uvést poškození do protokolu o převzetí a kontaktovat nás. V opačném případě nás také kontaktujte na info@makeuprevolution.cz 

Adresa pro zaslání reklamovaného/vráceného zboží:

Zoomla s.r.o. - Makeup Revolution

Hala C, sklad č. 20

BUSINESS PARK PRAGUE CHRASTANY

Za tratí 235

252 19 Chrášťany

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay