Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Reklamace

Garance vrácení peněz - odstoupení od smlouvy

Každý náš zákazník má právo do 14 dnů (až 1 roku) odstoupit od smlouvy. V tom případě je povinen nepoškozené a nepoužívané zboží v originálním obalu zaslat zpět. Nejdříve nás ale prosím kontaktujte na info@makeuprevolution.cz, kam také prosím zašlete vyplněný formulář zde. V případě odstoupení od smlouvy vrátíme zákazníkovi kupní cenu za zboží v plné jím uhrazené výši, a to nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy. Kupujícímu budou též uhrazeny náklady za dodání zboží. Pokud kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, budou vráceny náklady na dodání zboží odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Náklady na vrácení zboží hradí kupující. Peníze posíláme na libovolný zákazníkem sdělený bankovní účet v rámci České nebo Slovenské republiky.

Reklamování vadného nebo rozbitého výrobku

Každý náš zákazník má právo reklamovat vadné nebo rozbité zboží do dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Reklamace se nevztahuje na opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním.V případě reklamace prosíme o zaslání fotky, ze kterého je patrná vada (pokud je to možné) na e-mailovou adresu: info@makeuprevolution.cz  Při uznání reklamace zákazníkovi bude poté zaslán náhradní, nový výrobek. Vyhrazujeme si právo požadovat zaslání vadného výrobku. Kupující má v tom případě nárok na proplacení nejlevnější dopravy zboží zpět k prodejci. Zákonná lhůta na vyřízení reklamace je 30 kalendářních dní.

 

Poškození zboží přepravcem

Kupujícímu doporučujeme překontrolovat si zboží při předání přepravcem. Každý výrobek balíme zvlášť do bublinkové folie a dále do bublinkové obálky nebo krabice, i přesto se vyjímečně může stát, že přepravce balíček poškodí. V tom případě je nutné uvést poškození obalu či výrobku přímo do protokolu o převzetí již dopravci. V případě zjištění poškození výrobku dopravcem je nutné nás do 24hod od převzetí poškozeného zboží kontaktovat  na: info@makeuprevolution.cz. Při kontaktu je nutné uvést číslo objednávky nebo faktury a přiložit fotografii poškozeného obalu před rozbalením výrobku a poškození výrobku.

Adresa pro zaslání reklamovaného/vráceného zboží:

Zoomla s.r.o. - Makeup Revolution

Hala C, sklad č. 20

BUSINESS PARK PRAGUE CHRASTANY

Za tratí 235

252 19 Chrášťany

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay