Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtrování

ZOBRAZUJI POUZE

Podkladové báze - Zobrazit vše


DLE DOSTUPNOSTI

Řazení

DLE NÁZVU

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Freedom Matující podkladová báze pod makeup

Speciální báze ochrání tvé póry před zanesením, vyhladí pleť a připraví ideální podklad pro nanesení make-upu. Žádné líčení nebude vypadat dobře, pokud mu nepřipravíš vhodný základ. Podkladová báze vyhladí nejen nerovnosti pleti, ale zakryje i vrásky a zmenší velikost pórů. Po nanesení make-upu báze líčení zafixuje a zajistí dlouhotrvající skvělý vzhled bez lesku.

159,90 Kč

Makeup Revolution Hyaluronic fixační sprej na make up

Získejte hydratovanou a vitální pleť s revolučním fixačním sprejem na make up s hyaluronátem sodným, se kterým bude vaše pleť hydratovaná a bude vypadat svěží. 

Jak použít? Vytvořte make up jako obvykle a finální look zafixujte sprejem ze vzdálenosti alespoň 20 cm. Před použitím řádně protřepejte! Pro výdrž make upu v extrémních podmínkách fixujte každou jeho vrstvu, kterou nechte řádně zaschnout. Využijte také pro extra pigmentaci očních stínů. Jak na to? Jednoduše nastříkejte na štětec a poté na něj naberte oční stíny.
 

199,90 Kč

Makeup Revolution Podkladová báze pod makeup ve...

Lehoučká podkladová báze ve spreji perfektně připraví pleť na aplikaci makeupu. Hydratuje a revitalizuje pleť v jediném kroku!

199,90 Kč