Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Podkladové báze pod oční stíny - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Podkladové báze pod oční stíny

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution Podkladová báze pod oční...

Toužíš po dlouhotrvajícím vzhledu očních stínů? Už se nemusíš bát rozmazání, anebo nepříjemného slepování, tvé oční stíny odteď vydrží po celý den díky revoluční podkladové bázi! Unikátní aplikátor zajišťuje přesné a hlavně velice jemné nanesení, a tím i lepší výsledek. Tento podklad ti přinese skvělý pocit po celý den, už se totiž nemusíš trápit, zda oční stíny drží tak, jak mají. To ti zaručí podkladová báze!

Gramáž/hmotnost: 6 g.

129,00 Kč

Makeup Revolution Podkladová báze pod oční...

Rozzař svůj pohled a zachovej ho půvabným po celý den. Teď už se nemusíš bát rozmazaných očních stínů a žmolků v záhybech, přinášíme ti totiž revoluční podkladovou bázi, která odežene tvé noční můry. Díky ní oční stíny vydrží po celý den! Nanášení podkladové báze je velice snadné a hlavně příjemné. Aplikátor je totiž hebký a zajišťuje přesné a rovnoměrné nanášení. Tato podkladová báze ti zajistí víc, než jen dlouhotrvající efekt. Unikátní technologie ti zaručí rozjasnění očních víček. Touha po perfektním vzhledu nebyla nikdy tak intenzivní!

129,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay