Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtrování

ZOBRAZUJI POUZE

Podkladové báze a fixátor pod oční stíny - Zobrazit vše


DLE DOSTUPNOSTI

Řazení

DLE NÁZVU

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution Fixátor očních stínů a...

Tato tekutá podkladová báze na oční víčka nesmí chybět u nikoho doma. Unikátní bázi si prostě zamiluješ a nedáš od ní ruce pryč. Zajistí ti dlouhotrvající vzhled očních stínů, a to během několika vteřin. Aplikuj natřením na oční víčka a nech je zavřené, dokud báze nezaschne. Až potom nanášej oční stíny podle libosti. Tekutá podkladová báze ochrání oční stíny před smazáním, či nepříjemnými žmolky v záhybech. Další výhodou je, že je báze voděodolná, což zaručuje ještě vyšší efekt. Smíchej bázi s pigmentem kovového odstínu a získáš tak unikátní hliníkový efekt! Aplikace možná již na vytvořené oční stíny, které na místě zafixuje po celý den.

99,90 Kč

Makeup Revolution Podkladová báze pod oční...

Rozzař svůj pohled a zachovej ho půvabným po celý den. Teď už se nemusíš bát rozmazaných očních stínů a žmolků v záhybech, přinášíme ti totiž revoluční podkladovou bázi, která odežene tvé noční můry. Díky ní oční stíny vydrží po celý den! Nanášení podkladové báze je velice snadné a hlavně příjemné. Aplikátor je totiž hebký a zajišťuje přesné a rovnoměrné nanášení. Tato podkladová báze ti zajistí víc, než jen dlouhotrvající efekt. Unikátní technologie ti zaručí rozjasnění očních víček. Touha po perfektním vzhledu nebyla nikdy tak intenzivní!

Původní cena 89.9,- Kč (sleva 20%)

71,90 Kč

Makeup Revolution Podkladová báze pod oční...

Toužíš po dlouhotrvajícím vzhledu očních stínů? Už se nemusíš bát rozmazání, anebo nepříjemného slepování, tvé oční stíny odteď vydrží po celý den díky revoluční podkladové bázi! Unikátní aplikátor zajišťuje přesné a hlavně velice jemné nanesení, a tím i lepší výsledek. Tento podklad ti přinese skvělý pocit po celý den, už se totiž nemusíš trápit, zda oční stíny drží tak, jak mají. To ti zaručí podkladová báze!

Gramáž/hmotnost: 6 g.

129,90 Kč