Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtrování

ZOBRAZUJI POUZE

Podkladové báze a fixátor pod oční stíny - Zobrazit vše


DLE DOSTUPNOSTI

Řazení

DLE NÁZVU

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution Podkladová báze pod oční...

Toužíš po dlouhotrvajícím vzhledu očních stínů? Už se nemusíš bát rozmazání, anebo nepříjemného slepování, tvé oční stíny odteď vydrží po celý den díky revoluční podkladové bázi! Unikátní aplikátor zajišťuje přesné a hlavně velice jemné nanesení, a tím i lepší výsledek. Tento podklad ti přinese skvělý pocit po celý den, už se totiž nemusíš trápit, zda oční stíny drží tak, jak mají. To ti zaručí podkladová báze!

Gramáž/hmotnost: 6 g.

129,90 Kč

Revolution Pro Báze pod oční stíny, odstín Central

Vytvořte skvělý základ pro své oční stíny s bází pod ně, která vyhladí oční víčka a připraví je na aplikaci očních stínů pro jejich dlouhodobou intenzivní výdrž. Odstín Central projasní oční okolí u středních tónů pleti. 

139,90 Kč

Revolution Pro Báze pod oční stíny, odstín Core

Vytvořte skvělý základ pro své oční stíny s bází pod ně, která vyhladí oční víčka a připraví je na aplikaci očních stínů pro jejich dlouhodobou intenzivní výdrž. Odstín Core neutralizuje modré žilky na víčkách a je vhodný pro světlé tóny pleti. 

139,90 Kč

Revolution Pro Báze pod oční stíny, odstín...

Vytvořte skvělý základ pro své oční stíny s bází pod ně, která vyhladí oční víčka a připraví je na aplikaci očních stínů pro jejich dlouhodobou intenzivní výdrž. Odstín Magnetic se champagne odlesky použijte samostatně nebo jako podklad pod třpytivé stíny. 

139,90 Kč

Revolution Pro Báze pod oční stíny, odstín...

Vytvořte skvělý základ pro své oční stíny s bází pod ně, která vyhladí oční víčka a připraví je na aplikaci očních stínů pro jejich dlouhodobou intenzivní výdrž. Odstín Vitality je vhodný pro tmavší tóny pleti a napomáhá k jejich rozjasnění. 

139,90 Kč

Revolution Pro Hydratační báze pro oční okolí

Lehký krémový gel pro hydrataci očního okolí skvěle připraví a vyživí jemnou kůži pro nanesení makeupu a korektoru. Složení s glycerinem vyhlazuje jemné vrásky a póry.

179,90 Kč

Revolution Pro Rozjasňující báze pro oční okolí

Lehký krémový gel pro rozjasnění očního okolí skvěle připraví a vyživí jemnou kůži pro nanesení makeupu a korektoru. Jeho jemný broskvový odstín prozáří a bojuje proti tmavým kruhům pod očima. Složení s glycerinem vyhlazuje jemné vrásky a póry.

179,90 Kč