Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtrování

ZOBRAZUJI POUZE

Paletky 8 očních stínů - Zobrazit vše


DLE DOSTUPNOSTI

Řazení

DLE NÁZVU

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

I♥MAKEUP Mini Nude paletka očních stínů

Revolution přináší naprostou novinku! Ikonické čokoládové paletky v mini balení, které je praktické na cestování! Nude čokoláda mini v sobě ukrývá 8 očních stínů – 3 matné a 5 se shimmerem. Nude paletka ve vaší sbírce nesmí chybět! Vytvoříte s ní jemné denní líčení i večerní variantu. 

199,90 Kč

I♥MAKEUP Mini Pomerančová paletka očních stínů

Oblíbená čokoládové paletky přichází v mini verzi, kterou budete chtít mít po ruce každý den. Obsahuje 8 stínů – 6 matných a 2 se shimmerem. Teplé odstíny jsou trendy, podlehněte jim také s touto paletkou, která je skladná a vhodná na cestování.

199,90 Kč

I♥MAKEUP Mini Rose Gold paletka očních stínů

Zahalte svůj pohled do Rose Gold varianty nové mini paletky. Obsahuje 6 matných a 2 odstíny se shimmerem. Ať už zvolíte hnědé odstíny nebo třpytivé, tak budete vždy královnou noci. 

199,90 Kč

Revolution Pro Supreme paletka očních stínů, Allure

Supreme paletka očních stínů v odstínu Allure obsahuje 8 očních stínů: 5 z nich je matných a tři se shimmerem. Jsou vysoce pigmentované a propůjčí vašim očím hluboký pohled. Objevte Supreme paletku očních stínů také ve třech dalších barevných variantách. 

199,90 Kč

Revolution Pro Supreme paletka očních stínů,...

Bewitch paletka obsahuje 8 odstínů, převážně ve zlatých odstínech, červených  žlutých odstínech. Bohatá pigmentace, který udělá z této paletky hvězdu vaší sbírky. Objevte Supreme paletku očních stínů také ve třech dalších barevných variantách.

199,90 Kč

Revolution Pro Supreme paletka očních stínů,...

Captivate paletka obsahuje 8 odstínů v základních barvách. Bohatá pigmentace, který udělá z této paletky hvězdu vaší sbírky. Objevte Supreme paletku očních stínů také ve třech dalších barevných variantách.

199,90 Kč

Revolution Pro Supreme paletka očních stínů,...

Supreme paletka očních stínů Intoxicate obsahuje 8 velice populárních odstínů. Vybírejte z červených a oranžových odstínů v mixu matných odstínů a se shimmerem. Objevte Supreme paletku očních stínů také ve třech dalších barevných variantách.

199,90 Kč