Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtrování

ZOBRAZUJI POUZE

Paletky 15 očních stínů - Zobrazit vše


DLE DOSTUPNOSTI

Řazení

DLE NÁZVU

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution Paletka na oči Kolekce Moje...

Oheň, Země, Vzduch, a Voda jsou elementy, které vycházejí z 12 znamení horoskopu. Každý element ze skupiny má svou specifickou vlastnost, kterou jsme se pokusili zachytit v našich nových paletkách na oči. Vytvořili jsme pro Vás 15 očních stínů v matném a třpytivém provedení, které perfektně ladí k danému elementu.

Země ovlivňuje a sedí především ke znamením Kozoroha, Býka a Panny. 

199,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Basic Mattes

Rozšiřte svou sbírku Re-Loaded paletek o 4 nové kousky. Basic Mattes - 15 matných očních stínů pro nespočetné variace, je vše, co potřebujete pro základní denní i noční líčení. Rozhodně doporučujeme jako doplněk k dalším paletkám.
 

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Division

Je čas na ZMĚNU! Naše nové 15 stínové paletky jsou nabité pigmentem a za skvělou cenu. Neutrální a studené odstíny jsou přesně to, co jste hledali! Stíny v paletce jsou jak v matném tak třpytivém provedení. Vysoce pigmentované, dlouhodržící stíny, které jdou lehce ztrácet.
 

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Iconic Fever

Je čas na ZMĚNU! Naše nové 15 stínové paletky jsou nabité pigmentem a za skvělou cenu. Teplé odstíny pro milovníky rustikálních oranžových a burgundy looku. Stíny v paletce jsou jak v matném tak třpytivém provedení. Vysoce pigmentované, dlouhodržící stíny, které jdou lehce ztrácet.

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Iconic Vitality

Je čas na ZMĚNU! Naše nové 15 stínové paletky jsou nabité pigmentem a za skvělou cenu. Teplé odstíny pro milovníky červené, růžové a neutrálních odstínů. Stíny v paletce jsou jak v matném tak třpytivém provedení. Vysoce pigmentované, dlouhodržící stíny, které jdou lehce ztrácet.

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Newtrals 2

Je čas na ZMĚNU! Naše nové 15 stínové paletky jsou nabité pigmentem a za skvělou cenu. Teplé odstíny pro milovníky červených stínů a rustikálních looku. Stíny v paletce jsou jak v matném tak třpytivém provedení. Vysoce pigmentované, dlouhodržící stíny, které jdou lehce ztrácet.
 

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Newtrals 3

Rozšiřte svou sbírku Re-Loaded paletek o 4 nové kousky. Newtrals 3 se nese v duchu své předchůdkyně – navíc je doplněna o několik hravých odstínů. Vřele doporučujeme pro milovníky teplých paletek.
 

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Velvet Rose

Rozšiřte svou sbírku Re-Loaded paletek o 4 nové kousky. Velvet Rose obsahuje mix 15 matných a třpytivých odstínů, kterým kraluje zlatý a rose gold. Bonusem jsou i základní nude odstíny, které můžete použít jako základ svého líčení nebo na ztrácení a kombinování dle libosti.
 

139,90 Kč

Makeup Revolution Re-Loaded Paletka Visionary

Rozšiřte svou sbírku Re-Loaded paletek o 4 nové kousky. Visionary obsahuje 15 očních stínů laděných do fialových a zemitých odstínů. Barevná kombinace, na kterou čekal každý milovník fialových odstínů.
 

139,90 Kč