O nás

Dekorativní značka Makeup Revolution putující přímo z Londýna přináší revoluci v oblasti líčení a makeupu. Aktuálně jedna z celosvětově nejrychleji rostoucích deko značek nabízí pestrou nabídku kvalitní dekorativní kosmetiky a příslušenství pro každou ženu. Makeup Revolution se stala populární nejen díky svým kvalitním a cenově dostupným paletkám očních stínů, které nabízí vysoce pigmentované a pestré stíny všech barev, ale také díky nabídce stále se rozšiřujícího sortimentu a pravidelného uvádění dekorativních novinek na světový trh.

V sortimentu značky naleznete stálice, jako jsou paletky očních stínů v základní cenové hladině, ale také další mimořádně kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, jakou jsou paletky korektorů, rozjasňovačů, tvářenek, pudrů, široký výběr rtěnek a štětců a dalšího příslušenství. Vybírat můžete také z designově různorodých, avšak praktických, balení v základní i vyšší cenové hladině.

Filozofií značky Makeup Revolution je kvalita, cenová dostupnost pro všechny dívky a ženy, hravý design, rychost, flexibilita v podobě pravidelných uvádění novinek na trh a pro milovnice zvířat také fakt, že značka netestuje, a nikdy testovat nebude, na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy.

Od dubna 2015 je značka Makeup Revolution v omezeném sortimentu dostupná ve všech prodejnách Rossmann v České republice. Ve vybraných prodejnách můžete také nalézt stojan plný Revolution kosmetiky. Kosmetické produkty Makeup Revolution najdete také v DM Slovensko. 

Výrobky dodáváme též do partnerských e-shopů, salonů, prodejen a také samotným vizážistkám. V případě zájmu o velkoobchodní odběr nás neváhejte kontaktovat přes naši zákaznickou linku.