Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Makeupy - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Makeupy

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution The One makeup

Tento makeup si prostě zamiluješ! Můžeš si vybrat z 12 odstínů, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly každé pleti. Tvůj přirozený vzhled ti budou závidět všechny ženy v okolí. Přirozenost ti zaručí výběr vhodného odstínu a revoluční technologie, díky které podklad připraví tvou pleť pro další líčení. Podklad je v tekuté formě, která se velice jednoduše nanáší, a tím zajistí stoprocentní pokrytí celé tváře. Výsledkem je příjemný matný vzhled. Odteď může vypadat každá žena přirozeně, stačí si jen najít svůj odstín.

199,00 Kč

Makeup Revolution Matující fixační sprej na...

KONEC lesku...naopak...MATNÝ VZHLED po celý den! NOVÝ MATUJÍCÍ FIXAČNÍ SPREJ ti k matu pomůže! Sesterský matující fixační sprej pomáhá odvádět lesk, zaručuje matný vzhled tvé tváři a udrží tvůj celkový makeup na místě, bez rozmazání a vyblednutí. Nastříkej a těš se z 12 hodin neměnného vzhledu!    

249,00 Kč

Makeup Revolution Fixační sprej na makeup, 100ml

Pronikni do tajemství profesionálních vizážistů. Dostaň své okolí skvělým dlouhotrvajícím vzhledem. Kouzlo není v ničem jiném, než ve spreji, který zajistí dlouhou životnost tvému make-upu. Ten rychle zasychá, fixuje make-up a zaručuje dlouhotrvající účinky. Pleť bude dokonalá bez mastnoty a lesku během několika málo vteřin. 
Jak fixační sprej naneseš? Přidrž sprej ve vzdálenosti 30 cm, zavři oči a prostřednictvím několika střiků aplikuj. Pokud se ti bude zdát, že je někde sprej viditelný, jednoduše ho setřeš pomocí štětečku anebo vatové tyčinky. 

249,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay