Kariéra

VEDOUCÍ SKLADU

Pokud máte zkušenost s prací ve skladu a s vedením menšího počtu lidí, delegováním a rozřazováním práce, dále s kompletacemi objednávek, jste spolehlivý, zodpovědný, asertivní a pečlivý, rád komunikujete s lidmi, máte smysl pro pořádek a splňujete níže uvedené, rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
vedení malého, avšak stále se rozrůstajícího kolektivu (aktuálně cca 5 lidí)
odpovědnost za delegování a rozřazování práce
odpovědnost za správné kompletace zboží
odpovědnost za správné zaskladnění/vyskladnění
zaskladňování zboží do systému
aktualizace údajů o zásobách, vedení příslušných záznamů o pohybu a přehledu zásob
kontrola expedičních a příjmových dokumentů
příjem, zaskladňování, kompletace zboží (pickování, páskování palet, balení zboží na odvoz, nakládání pomocí paletového vozíku
zodpovědnost za pořádek ve skladu
Místo pracoviště: Logistický areál Na Radosti 399, Zličín (5 minut jízdy busem, nebo autem od metra Zličín)

POŽADUJEME:
dobrá znalost práce na PC (excel, e-mail, apod.)
doporučení od předchozího zaměstnavetele
AJ základní úroveň
asertivnost, spolehlivost, pečlivost
zodpovědnost za svěřené úkoly a chod skladu
přesnost, počtářské schopnosti, dobrá paměť
týmová spolupráce
• čistý trestní rejstřík podmínkou (nutno donést na pohovor)

NÁSTUP CO NEJDŘÍVE !

NABÍZÍME:

Místo pracoviště: Na Radosti 399, Praha - Zličín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 35000 - 37000 Kč/měsíc

notebook (i pro vlastní užití)
neomezený tel. paušál + tel. (i pro vlastní užití)
motivační plat
součástí nabízeného platu je bonusová složka 4 000,-
práce v dynamicky se rozvíjející mladé firmě
pohodový kolektiv
benefity:
každý pátek hrazená dovážka jídla (společný firemní oběd)
erární nápoje (kafe, čaje, štáva atd.)
50% sleva na nákup našeho sortimentu
sick day
občasný teambuilding
Jednosměnný provoz (pracovní doba od 8:00-16:30)
Doprava areálním autobusem z metra Zličín hrazena zaměstnavatelem (5 minut jízdy)
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám své CV s krátkým průvodním dopisem. další informace + kontakt: http://www.lmcg2.com/pd/1310964057/?rps=202