Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.
Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Obsession Fixační sprej na makeup Dewy Fix

Dodejte své pleti hydrataci a fixaci s Dewy Fix sprejem. Vhodný pro pleť unavenou a suchou, která po použití dostane dávku hydratace. Pro osvěžení pleti opakujte dle potřeby i během dne. 

199,90 Kč

Obsession Fixační sprej na makeup Skin Mist (3 in 1)

Fixační sprej Skin Mist (3 in 1) je nabitý koktejlem živin a antioxidanty, které pleť zklidňují a napomáhají neutralizovat volné radikály a bojovat s nepříznivými vlivy životního prostředí. Aplikujte podle potřeby v průběh dne pro osvěžní pleti a získejte efekt čerstvě naneseného makeupu po celý den.

 

199,90 Kč

Obsession Korektor, odstín Banana

Pokud vás trápí tmavé kruhy pod očima nebo začervenání, tak právě pro vás je určený korektor v odstínu Banana. Použijte před klasickým korektorem a vykouzlete perfektní krytí, které nezapomeňte zafixovat pudrem. 

199,90 Kč

Obsession Korektor, odstín Cool Medium

Korektor s pěnovým aplikátorem ve studeném podtónu, který perfektně sedne středně tmavému tónu pleti. Má lehkou konzistenci, takže je vhodný na zakrytí nedokonalostí v oblastí očního okolí.

199,90 Kč

Obsession Matující podkladová báze pod makeup

Máte mastnou nebo smíšenou pleť a lámete si hlavu nad triky, aby byl váš makeup dlouho perfektní? Vyzkoušejte matující podkladovou bázi, která má lehkou texturu, pleť vyhladí a připraví na aplikaci makeupu. 

249,90 Kč

Obsession Mixer makeupu, odstín Champagne Glow

Rozzařte svůj každodenní makeup. S rozjasňujícími kapkami Champagne Glow získáte neobvyklý zlatý třpyt! Mixujte se svým oblíbeným makeupem! Postačí kapka a vaše pleť bude vypadat prozářeně a zdravě po celý den. 

279,90 Kč

Obsession Mixer makeupu, odstín Milionairess Glow

Rozzařte svůj každodenní makeup. S rozjasňujícími kapkami Milionairess Glow získáte neobvyklé teplé zlatavé odlesky. Mixujte se svým oblíbeným makeupem! Postačí kapka a vaše pleť bude vypadat prozářeně a zdravě po celý den. 

279,90 Kč

Obsession Mixer, odstín ztmavující makeup

Hledání dokonalého odstínu makeupu je nyní snažší. Použijte kapky, které ztmaví každý z makeupů, který máte ve své sbírce. Je váš makeup nebo korektor na léto světlý? Přidejte jednoduše kapku ztmavovače, který tento problém vyřeší. 

199,90 Kč

Obsession Tekutý rozjasňovač, odstín Chastity

Představujeme pastelové Obsession rozjasňovače, které dodají vašim tvářím neuvěřitelný lesk. Odstín Chastity vás překvapí svými namodralými studenými odlesky. V kapátkovém balení budete mít kontrolu nad naneseným množstvím.

Jak použít? Použijte samostatně na místa, které chcete rozzářit, přimíchejte do krému a získejte tak jeho rozjasňující variantu nebo rozzařte svůj look pomocí přimíchání do makeupu. Můžete vybírat ze dvou odstínů. Pro odstín se studenými odlesky volte odstín Lust.
 

249,90 Kč

Obsession Tekutý rozjasňovač, odstín Lust

Představujeme pastelové Obsession rozjasňovače, které dodají vašim tvářím neuvěřitelný lesk. Odstín Lust vás překvapí svými studenými odlesky. V kapátkovém balení budete mít kontrolu nad naneseným množstvím.

Jak použít? Použijte samostatně na místa, které chcete rozzářit, přimíchejte do krému a získejte tak jeho rozjasňující variantu nebo rozzařte svůj look pomocí přimíchání do makeupu. Můžete vybírat ze dvou odstínů. Pro odstín s modrými odlesky volte odstín Chastity.
 

249,90 Kč

Obsession Weapons of Choice sada štětců

Sada 4 štětců je vše, co potřebujete pro dokonalý makeup!

699,90 Kč