Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Bronzery - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Bronzery

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

I♥MAKEUP Srdcový bronzer, Letní ♥

Prožij znovu svou letní lásku! Zamilovat se můžeš už dnes do nového srdcového bronzeru! Lehký nádech čerstvého letního opálení ti bude slušet, ať je venku jakkoli! Dokaž sobě i okolí, že vypadat můžeš skvěle za každé situace. Oslň svým vzhledem a užívej si léto po celý rok! Zamiluj se do léta i v zimě!

249,00 Kč

VYŘAZENO Z PRODEJE - I♥MAKEUP Bronzer,...

I touha může být sladká! Vychutnej všechny možnosti, které ti bronzery v čokoládových odstínech nabízí. Oslňuj své okolí dnes a denně. Otevři své srdce novým nápadům. Vyzkoušej jeden ze tří unikátních čokoládových bronzerů, které jen tak z ruky nedáš. Dopřej své pleti, to po čem již dlouho touží – maximálně přitažlivý vzhled!

249,00 Kč

I♥MAKEUP Srdcový bronzer, Žhavé ♥

Prožívej žhavé léto, či žhavou lásku  znovu a znovu s novým srdcovým žhavým bronzerem! 3 odstíny bronzeru nyní v jednom žhavém srdci. Slušet tak bude prostě všem. Miluje a odráží teplo léta a dodá tvému vzhledu maximálně přirozený vzhled! Kombinace tří tónů ti tak umožňuje mnoho využití - jako bronzer, jako stíny, jako tvářenka. Už žádný kompromis, když něco, tak prostě vše!  

249,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay