Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Paletky 5 zapečených stínů - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Paletky 5 zapečených stínů

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

Makeup Revolution 5 zapečených očních stínů...

Připrav svůj pohled na důležitou událost už dnes. Úchvatných 5 odstínů zelené a hnědé je připraveno právě pro tebe. Plný smyslný pohled získáš pouhým nanesením očních stínů obohacených o větší množství pigmentu. Zvolené odstíny ti umožní být jedinou ženou v místnosti. Rozjasni svůj pohled moudrostí a vášní. Zdůrazni intenzitu pohledu a použij pro nanášení navlhčený štěteček. Ženy oněmí závistí a muži ti padnou k nohám!

Gramáž/hmotnost: 4 g

129,00 Kč

Makeup Revolution 5 zapečených očních stínů...

Neobyčejně zářivý pohled, na který už nikdo nikdy nezapomene, získáš snadněji, než myslíš. Odstíny matně modré a hnědé v kombinaci se třpytivě jasnou modrou vykouzlí na tvých víčkách působivě zářivý vzhled. Jediným pohledem dokážeš prohlédnout kohokoli ve svém okolí, a to jen díky zářivě modré barvě, která srší energií. Barvy jsou obohaceny o vyšší množství pigmentů, které můžeš využít ve svůj prospěch. Nanes stíny pomocí vlhkého štětečku a maximalizuj výsledný efekt.

Gramáž/hmotnost: 4 g

129,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

Instagram fotka 1 Instagram fotka 2 Instagram fotka 3 Instagram fotka 4

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay