Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro usnadnění procházení stránek a pro personifikaci. Více informací.

Podkategorie

  • Žádné podkategorie

Filtr

ZOBRAZUJI POUZE

Paletka stínů se rtěnkou - Zobrazit vše


CENOVÁ HLADINA

PODLE NÁZVU

PODLE DOSTUPNOSTI

Nabídka produktů - Paletka stínů se rtěnkou

Mřížka Seznam
Doprava zdarma

I♥MAKEUP Paletka se rtěnkou, Jsem obnažená

Přirozená krása už nemusí být výsadou jen nejkrásnějších! Užij si ji i ty s jediným líčením! Uchvacující vzhled získáš díky jedinečnému balení očních stínů a přirozenému odstínu rtěnky, a to vše v jediném balení! Přirozená krása nebyla ještě nikdy tak blízko. Zrcátko ti zaručí mít svůj vzhled pod kontrolou – od brzkého rána po dlouhé večery! 

Gramáž/hmotnost: 10 g.

299,00 Kč

I♥MAKEUP Paletka se rtěnkou, Jsem sexy

Jdi do všeho naplno a buď sexy! S novou revoluční paletkou očních stínů, které tě posunou dopředu. Rafinované tmavé odstíny okouzlí kdekoho a z tebe udělají tajemnou krásku. Nemusíš se schovávat za svou krásou, podpoř ji nejen stíny, ale také vášnivě rudou rtěnkou, která je jak jinak, než součástí balení. Dokonale svádivý vzhled můžeš mít během chvilky, tak na co ještě čekáš?

Gramáž/hmotnost: 10 g.

299,00 Kč

I♥MAKEUP Paletka se rtěnkou, Jsem ♥

Láska na první pohled! Jedině to, můžeš říct o nové paletce očních stínů. Na první pohled se zamiluješ do šesti něžných odstínů růžové a k tomu všemu ještě rtěnky, jak jinak než s růžovým nádechem. Balení se skvěle hodí do kabelky. Se zrcátkem můžeš kontrolovat svůj andělsky půvabný vzhled. Ukaž všem, co cítíš! Láska je totiž nakažlivá!

Gramáž/hmotnost: 10 g.

299,00 Kč

Kontaktní informace

e-mail: info@makeuprevolution.cz
tel: 731 078 065

Rossmann

Instagram

Instagram fotka 1 Instagram fotka 2 Instagram fotka 3 Instagram fotka 4

© 2014 - 2017 Makeup Revolution

GoPay